Kurum Profili

Ezerler Treyler San.

Ezerler Treyler, 1987 yılında 100 m2  kapalı alan da  hizmet vermeye başladı. Hızla artan müşteri potansiyeline, zamanında cevap verebilmek için 2016 yıla itibari ile çalışma alanımız 3500 m2 alana çıkarılmıştır. Müşteri memnuniyetini ve ticari ahlakı ilke edinen firmamız, gelişen teknolojik değişikliklere uyum sağlayarak, Siz değerli müşterilerimizin isteklerini önemseyerek,  istenilen özellikte, doğru  zamanda, uygun değerlerde, kalite güven ve sağlamlık prensipleri dahilinde üretimler yapmaktayız.

Frigorifik kasa ve özel araç kasalarında yapmış olduğumuz çalışmalarla, en doğru seçimi yapmak, gelişen ürün yelpazelerimizden faydalanarak çalışmalarımızı daha da zengin hale getirmek ve değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak birinci öncelikli amaçlarımızdandır.

Müşteri odaklı, beklentiler doğrultusunda üretim yapan ve çözümler üreten, verimli, kaliteli ve karlı hizmet vermeyi hedefleyen ve yenilikçi teknolojiyi iyi kullanan bir şirket olmaktır.

Müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışımızla, beklentilerin üzerinde güvenilir çözümler üreterek hizmet vermek ve markamızı daha da ileriye taşımaktır.